Genel Gündem Tüm Manşetler

DOSYADA HER ŞEY YER ALIYOR

Zonguldak’ın Ereğli ilçe Belediye başkanı Hüseyin Uysal, 5 Haziran Salı Günü Ereğli’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ a ilçenin geleceği ile ilgili hazırladığı dosyayı..

DOSYADA HER ŞEY YER ALIYOR

Zonguldak’ın Ereğli ilçe Belediye başkanı Hüseyin Uysal, 5 Haziran Salı Günü Ereğli’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ a ilçenin geleceği ile ilgili hazırladığı dosyayı vereceği öğrenildi.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, 5 Haziran Salı günü miting için Ereğli’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ a ilçede bugüne kadar yapılan ve ilçenin yaklaşık 100 yılına ilişkin hazırlanan fizibilite raporunu içeren dosya hazırladığı öğrenildi. Belediye binasında başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle toplantı üzerine toplantılar yapan, toplantı sonuçları sonrasında hazırladığı dosyayı Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ a vereceğini kaydeden Başkan Uysal “Salı akşamı nasip olursa Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ı Ereğli’mizde ağırlayacağız. İlçemizin sorunları ve çözümlerini anlatan dosyamızı hazırladık. İlçenin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri bu dosyada kendisine anlatacağız. Ben tüm vatandaşlarımızı Salı akşamı iftarımıza oradan da tarihi an yaşanacak olan ve Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ halka sesleneceği ofis yoluna davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL