Genel Gündem Tüm Manşetler

DEPO HIRSIZLIĞI GÖZALTISI…

Zonguldak’ta park halindeki araç ve bir depodan yapılan hırsızlık olayı ile ilgili olarak bir kişinin göz altına alındığı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak Valilik makamınca yapılan açıklamada “22.02.2021 günü İl Merkezi..

DEPO HIRSIZLIĞI GÖZALTISI…

Zonguldak’ta park halindeki araç ve bir depodan yapılan hırsızlık olayı ile ilgili olarak bir kişinin göz altına alındığı öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak Valilik makamınca yapılan açıklamada “22.02.2021 günü İl Merkezi Mithatpaşa Mahallesi Aziziye Caddesi üzerindeki park halindeki bir araçtan ve 10.03.2021 günü Mithatpaşa Mahallesi’ndeki bir depodan matkap, boru kaynak makinesi, ispiral, petek yıkama makinesi ve soba malzemelerinin çalınması sonucu meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili; Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şahıslardan Z. B. (22)isimli şahıs yakalanmış olup 17.03.2021 günü çıkarıldığı Mahkeme kararı sonucu adli kontrol kararıyla serbest bırakılmıştır.  Olayı gerçekleştiren diğer failin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmekte olup çalınan malzemeler temin edilerek araç ve depo sahibi vatandaşlarımıza teslim edilmiştir. Zonguldak genelinde halkımızın huzuru için hırsızlık suçlarına karşı yürütülen çalışmalara aralıksız olarak devam edilecektir” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL