Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

DENİZ YAVUZYILMAZ EĞİTİMDE…

CHP Parti Okulu ve CHP Gençlik Kollarının, partililere yönelik düzenlediği etkinlikler, İzmir’de “Parti İçi Eğitim Değerlendirme Toplantısı” ve “Gençlik Akran Eğitimleri ile devam ediyor. Düzenlenen etkinlikler çerçevesinde 13-15 temmuz tarihlerinde,..

DENİZ YAVUZYILMAZ EĞİTİMDE…

CHP Parti Okulu ve CHP Gençlik Kollarının, partililere yönelik düzenlediği etkinlikler, İzmir’de “Parti İçi Eğitim Değerlendirme Toplantısı” ve “Gençlik Akran Eğitimleri ile devam ediyor.

Düzenlenen etkinlikler çerçevesinde 13-15 temmuz tarihlerinde, parti içi eğitim değerlendirme toplantısı, 15-19 temmuz tarihlerİ  arasında ise Akran Eğitim Etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Eğitim ve toplantılara, CHP Parti İçi Eğitim Sorumlu, Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, CHP Manisa Milletvekili ve TBMM Grup Başkan vekili  Özgür Özel ile CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz eğitmen ve konuşmacı olarak katılım sağlıyor.

CHP Tarihi, CHP Programı, Sosyal Demokrasi, İletişim ve Halkla İlişkiler, CHP Tüzüğü ve Sosyal Proje Uygulamaları gibi konuların işlendiği programda atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Eğitim kapsamında katılımcılar tasarladıkları sosyal projeleri yaşadıkları şehirlerde uygulayarak sertifika almaya hak kazanacaklar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL