Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

DENİZ YAVUZYILMAZ DURDURAK BİLMİYOR

CHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz merkez ilçede çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek seçim programına devam etti. CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman ve beraberindeki partililerle, Zonguldak..

DENİZ YAVUZYILMAZ DURDURAK BİLMİYOR

CHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz merkez ilçede çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek seçim programına devam etti.

CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman ve beraberindeki partililerle, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun’u, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Yorulmaz’ı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Şerafettin Nas’ı, Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin’i, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık’ı makamlarında ziyaret eden Yavuzyılmaz, Ziyaretlerinde Zonguldak’ın sorunları ve çözüm yöntemleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Sivil toplum kuruluşlarının özellikle gelişmekte olan toplumlarda ki önemine dikkat çeken Yavuzyılmaz, Chp seçim manifestosundan yeralan, kamu yararı gözeten sivil toplum kuruluşlarının kurumsal ve mali özerkliklerini yasal güvence altına alınması konusuna değindi.  Yavuzyılmaz, nasip olurda milletvekili olursam, hep birlikte, ortak akılla, sorunlarımızın üzerine gideceğiz ve çözüm yollarını bulacağız, bu milletvekilliğini hep birlikte yöneteceğiz..  Beni bu mücadelemizde yalnız bırakmayacağınızı biliyorum.. diyerek sözlerine devam etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL