Genel Gündem Tüm Manşetler

DEMİRTAŞ’IN İSTİFASI CEBİNDE…

Cumhuriyet Halk Partili Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’tan istifa edeceği sinyali… Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş  2014 yerel seçimlerinde CHP’den Gülüç Belediye Başkan Adayı olmuş ve seçimleri kazanmıştı.  Siyasi kulislerde..

DEMİRTAŞ’IN İSTİFASI CEBİNDE…

Cumhuriyet Halk Partili Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’tan istifa edeceği sinyali…

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş  2014 yerel seçimlerinde CHP’den Gülüç Belediye Başkan Adayı olmuş ve seçimleri kazanmıştı. 

Siyasi kulislerde CHP İlçe Örgütünde bazı üyelerce son günlerin en popüler ismi ise Gökhan Demirtaş oldu.

Üyelerin bazılarına göre bunun sebebi olarak  partisinden istifa ederek Ak Parti saflarına geçeceği ve Kdz Ereğli Belediye Başkan Adaylığı’na oynayacağı gerekçe gösteriliyor.

gökhan demirtaş ile ilgili görsel sonucuYakın çevresine ‘hayır istifa etmeyeceğim’ yada ‘evet istifa edeceğim’ gibi net bir cevap vermediği iddia edilen Demirtaş’ın ‘siyasette hedeflerim var. Bu hedefler içinde CHP sınırlı bir parti. Ereğli Belediye Başkanlığı için sadece Halil Posbıyık var algısı ve umudu ile yaşanan yerde genç siyasetçilerin önü açılmaz’ dediği siyasi kulislerde konuşuluyor.

Konu ile ilgili olarak Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ise herhangi bir açıklama yapmadı.Partililerin bir çoğunun ise Demirtaş’ın bu düşüncesini ‘haklı sitem’ olarak değerlendirdiği ön görülüyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL