Spor

DEMİR GİTTİ BAKAN GELDİ

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Gümelispor Yönetim Kurulu mevcut antrenörü Hüseyin Yazıcı (Demir Hoca) ile yollarını ayırma kararı aldı.  Edinilen bilgilere göre Gümelispor Yönetim Kurulu yaptığı toplantı sonrasında yapılan..

DEMİR GİTTİ BAKAN GELDİ

FLASH HABER

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Gümelispor Yönetim Kurulu mevcut antrenörü Hüseyin Yazıcı (Demir Hoca) ile yollarını ayırma kararı aldı. 

Edinilen bilgilere göre Gümelispor Yönetim Kurulu yaptığı toplantı sonrasında yapılan transferlere rağmen takımın hala bir puan alamamış olması nedeniyle takımda yenilik yapmak istedikleri ve ilk yeniliğin hoca bazında yapılması kararı aldığı öğrenildi. Bundan böyle Gümelispor kendi antrenörü Hüseyin Yazıcı (Demir Hoca) ile yollarını ayırdı. 

Diğer yandan akşam saatlerinde jet bir karar ile takımın başına antrenör Nejat Bakan getirildi. Takım ligden düşse de kalsa da önümüzdeki senede yollarına Nejat Bakan ile devam etme kararı alan Gümelispor’daki bu ani gelişmeler spor kamuoyunun öncelikli gündem konusu oldu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL