Spor Tüm Manşetler

DEMİR ÇELİKSPOR ÜST YÖNETİMİNE SESLENDİ..!

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı Ereğli Demir Çelikspor ile deplasmanda karşı karşıya geldi.  Erdemir Spor Salonunda oynanan Ereğli Demir Çelikspor – Zonguldak Ereğli Spor Genç Erkekler Basketbol Ligi karşılaşmasında gülen..

DEMİR ÇELİKSPOR ÜST YÖNETİMİNE SESLENDİ..!

zes basket haber

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı Ereğli Demir Çelikspor ile deplasmanda karşı karşıya geldi. 

Erdemir Spor Salonunda oynanan Ereğli Demir Çelikspor – Zonguldak Ereğli Spor Genç Erkekler Basketbol Ligi karşılaşmasında gülen taraf Ereğli Demir Çelikspor oldu.

Ligde şampiyonluğunu garantilemiş olarak sahaya çıkan Ereğli Demir Çelikspor Zonguldak Ereğli Spor’u 81-49  mağlup etti. 

Henüz bu yıl kurulan Zonguldak Ereğli Spor’un mücadelesi beğeni topladı.

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Koç’u İhsan Gökçe Kaya ‘takımın oyununu pek fazla yorumlamak doğru olmaz. Biz ligde var olmak için mücadele ettik. Elbette 2 aylık takımdan kimse büyük başarı beklemiyor. Ancak seneye böyle olmayacağını biliyoruz. Hazırlanma fırsatımız olacak’ dedi. 

Diğer yandan Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman Ereğli Demir Çelikspor’a telkinde bulundu.

Kocaman açıklamasında ‘öncelikle şunu belirtmek isterim. Bugüne kadar şahsım olarak hiç bir açıklama yapma arzusu yada gereği duymadım. Ama bu maçta yaşananları görünce birilerinin benim konuşmamı özlediğini gördüm. Ereğli Demir Çelikspor’un sadece oyuncularını kutluyorum. Koç’larına gelince kendisini kınıyorum. Kendi oyuncuları bile ‘hocam niye baskı yapıyoruz’ diye anlam verememişken bu hırsına şahsımda şaşırmıştır. Kimse sizden mağlubiyet istemiyor. Ancak sahada kendimizi Ermenistan yada Yunanistan takımı gibi hissettik. Bir hocanın ne hesaplaşması varsa sahaya yansımasının en güzel örneğine şahit olduk. Liderliği garantilemiş, şampiyon kupası dahi sahaya getirilmiş bir takımın var gücüyle savaş havasında oyun sergilenmesini bir hocanın alenen istemesi, aklımıza birazda ‘işin içinde siyaset mi var’ sorusunu getirdi. Ereğli Demir Çelikspor üst yönetimine sormak isteriz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? Şampiyon olan Ereğli Demir Çelikspor Basketbolcularını yürekten kutluyorum. Ayrıca takımın Koç’u Bahadır beyi bu hırsı gruplarda da göstermeye davet ediyorum’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL