Genel Gündem Tüm Manşetler

CUMHURBAŞKANI’NA RAPOR SUNDU..!

AK Parti Milletvekili Hüseyin Özbakır, Zonguldak sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ileterek, özel ilgi istedi. Görüşmede 3 önemli konuyu dile getirdiğini belirten Milletvekili Özbakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da gereğini yapacağını belirttiğini..

CUMHURBAŞKANI’NA RAPOR SUNDU..!

51120_erdogan

AK Parti Milletvekili Hüseyin Özbakır, Zonguldak sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ileterek, özel ilgi istedi. Görüşmede 3 önemli konuyu dile getirdiğini belirten Milletvekili Özbakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da gereğini yapacağını belirttiğini ifade etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde dün 45 dakika görüştü. Zonguldak’ın giriş ve çıkışından çektiği fotoğrafların da yer aldığı dosyayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a veren Milletvekili Özbakır, ulaşım sorunun çözümü, kalkınmada öncelikli bölge olması ve rödevanslı saha sahiplerinin durumu konusunda özel ilgi istedi. Ulaşım konusunda seçim öncesi söz verdiği gibi fotoğraflama yaptığını ifade eden Milletvekili Özbakır, “Çekilen fotoğraflardan oluşan dosyayı Cumhurbaşkanımızın önüne koyduk ve kentin durumunu özetledik. Ayrıca TTK’nın tek başına Zonguldak’ı kurtaramayacağını da belirterek, kalkınmada öncelikli bölgeler arasına alınması gerektiğinin altını çizdik. Son olarak da rödevansçıların durumunu da anlatarak, yüzde 5’lik pay talep ettik. Kentin genel durumunu da belirterek, özel yaklaşım beklediğimizi vurguladık” dedi.

Sorunları dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisinin yanında gerekli kişilere talimat verdiğini ifade eden Milletvekili Özbakır, çok verimli ve faydalı bir görüşme olduğunu ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL