Genel Siyaset Tüm Manşetler

ÇOK BÜYÜK PROJELERİ HAYATA GEÇİRMELİYİZ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili ve önceki Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlarından Köksal Toptan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.     “Şimdi hizmet zamanı,..

ÇOK BÜYÜK PROJELERİ HAYATA GEÇİRMELİYİZ

köksal toptan ziyaret  (1)

Ak Parti Zonguldak Milletvekili ve önceki Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlarından Köksal Toptan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.  

 

“Şimdi hizmet zamanı, Ereğli’de farkındalık yaratmamız gerekiyor. Sağlık, eğitim, altyapı devlet yatırımları konusunda hizmetlerimizi artırarak devam etmemiz gerekir. Sizin bunu başaracağınıza inanıyorum” sözleri ile konuşmasına başlayan Milletvekili Toptan şunları söyledi: “Çok yoğun ve zor geçen bir seçimin adından yüzünüzün akıyla çıktınız. Türkiye’nin en önemli kentlerinden bir tanesinde belediye başkanı olmak insan hayatında çok önemli bir yer tutan ve sorumluluk isteyen bir iş. Ereğli halkı size güvenerek önemli bir başarıya imza attınız. Şimdi verilen güvenin karşılığını Ereğli’ye Ereğlililere vermek zamanıdır. Ereğli’nin çehresini yüzde yüz değiştireceğinizden hiç kuşkum yok. Öncelikle size ailenize teşekkürlerimi sunuyorum. Teşkilatımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Gençlerimizin ve kadınlarımızın hakkını da vermek gerekir. Bu seçim onların seçim olmuştur. Başta Türk Metal olmak üzere bütün sivil toplum örgütlerinin katkısı vardır. Başta Erdemir olmak üzere Ereğli’ye eserleri olmuş iş çevrelerine teşekkür etmek istiyorum. Topyekun Ereğli’nin sizin adınızın etrafından birleşmesi büyük sinerji başarıyı getirmiştir. Şimdi çalışma zamanı. Çok büyük projeleri hayata geçirmeliyiz. Ankara’da Ercan Candan, Özcan Ulupınar ile birlikte şahsım size katkı sağlamaya çalışacağız. Ereğli’de farkındalık yaratacağınıza yürekten inanıyorum. Daha mutlu, daha huzurlu bir kent için çalışacağınızı biliyorum. Sayın başkanımızı hiçbir gün yalnız bırakmayacağız. Sizlere çalışmalarınızda bir kez daha başarılar diyorum”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Uysal ise, toplumun bütün kesimleri ile birlikte hareket ederek Kdz.Ereğli’yi daha ileri noktalara taşımak için uğraş vereceklerini söyledi. Başkan Uysal, Toptan’a Ereğli’yi simgeleyen çeşitli hediyeler takdim ederek ziyaret için kendisine teşekkür etti.

köksal toptan ziyaret  (2)

köksal toptan ziyaret  (5)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL