logo

Çocukluğumuz ilçenin sokaklarında ve pazaryerinde geçti.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Pazar yeri esnaflarından Ali Kertlez Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası için başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Ereğli’ de uzun yıllardır Pazaryerinde esnaflık yapan Ali Kertlez düzenlediği basın toplantısı ile yapılacak olan kongrede Ereğli Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası için başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Ali Kertlez yaptığı açıklamada “Bizler Ereğli’de büyüdük. Çocukluğumuz ilçenin sokaklarında ve pazaryerinde geçti. Yıllardır Pazar yeri esnafı olarak hizmet verdiğimiz Ereğli’ de Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası için başkanlığına aday olmaya karar verdim. Aldığım bu kararı gerek ailem gerekse de çevremde ki büyüklerim ile görüşerek aldım. Kongre tarihi tam olarak net değil. Ancak ben bugünden aday olarak çalışmalarıma başlayacağım. Aldığım bu kararın odamıza, esnafımıza ve Ereğli halkımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Toplantıya Oda Genel Sekreteri Ayşe Sarcan, Oda Yönetim Kurulu Üyesi Halil Keklik, pazaryeri esnaflarından Muharrem Kurt ve ailesi katıldı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx