Genel Gündem

ÇOCUKLARA KIRMIZI DÜDÜK DAĞITILDI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği görevlileri ve Yunus Timi tarafından durdurulan sürücülere uyarı el ilanları verirken, çocuklara ise kırmızı düdük dağıttı. Kurban Bayramı dolayısı İlçe emniyet..

ÇOCUKLARA KIRMIZI DÜDÜK DAĞITILDI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği görevlileri ve Yunus Timi tarafından durdurulan sürücülere uyarı el ilanları verirken, çocuklara ise kırmızı düdük dağıttı.

Kurban Bayramı dolayısı İlçe emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği görevlisi Sadettin Çetinbaş ile Yunus Timi Polisleri Hanifi Keskin, Zafer Güneş ve Fatih Erbakan, kurban bayramı öncesinde tatile çıkan ve yolda seyir eden araç sürücülerini durdurarak ceza yerine bayram şekeri, ve kırmızı düdük dağıttı. Küçük çocuklara üzerinde ‘Hatalı sürücülere Kırmızı Düdük’ yazılı tişört giydirilirken kırmızı düdükleri de teslime edildi. Trafik Tescil Büro Amirliği görevlisi Sadettin Çetinbaş düdükleri verdiği çocuklara “Artık sende bir trafik polisisin. Büyüklerin kural ihlali yaptığında düdüğü çalarak uyaracaksın’ dedi. Düdükleri alan çocuklar ve broşürleri alan sürücüler Polislere teşekkür etti.

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL