logo

Çınar ağacı misali…

Çınar ağacı gibi gölgesinde huzur bulduğumuz babalarımız ailemizin temel direğidir…

Kdz. Ereğli Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI’nın “Babalar Günü” dolayısıyla yayınlamış olduğu mesaj aşağıda yer almaktadır.

Aile, toplumun çekirdeğini oluşturan ve millet olarak bizi biz yapan değerlerin başında gelmektedir. Yaşamın her anında varlığıyla evlatlarının destekçisi olan ve bir çınar ağacı gibi gölgesinde huzur bulduğumuz babalarımız ailemizin temel direğidir.

Çocuklarının geleceğe daha güvenle bakabilmeleri için ellerinden gelen tüm gayreti alın terleriyle birleştiren babalarımız aynı zamanda aile olabilmenin vazgeçilmez unsuru olan sevgi, saygı, sorumluluk gibi manevi değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında da büyük bir rol üstlenmektedirler.

Babalarımıza minnet ve şükran duygularımızı iletmenin küçük bir vesilesi olan Babalar Günü’nde, başta bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatan toprağı ve bayrak uğruna feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, ömrünü ailesinin mutluluğuna adayan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?