Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

CHP’NİN DENİZ’İ VAR…

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak 2.Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz, ,seçim çalışmaları kapsamında Kozlu’da ziyaretlerde bulundu. Alınan bilgiye göre, CHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz,,24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği..

CHP’NİN DENİZ’İ VAR…

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak 2.Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz, ,seçim çalışmaları kapsamında Kozlu’da ziyaretlerde bulundu.

Alınan bilgiye göre, CHP Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz,,24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde çalışmalarına Kozlu’da devam etti. Yavuzyılmaz ve  beraberindeki partililerle birlikte, Veysel Atasoy Caddesi ve Cumhuriyet Alanı çevre esnafını ziyaret etti. Daha sonra Sanayii Esnafını ziyaret ederek,  sanayi çalışanları ve emekçilerle sohbet etti, çalışmalarını anlattı.

Yavuzyılmaz seçim çalışmaları kapsamında Kozlu Köyleri Kalkındırma Derneği ve çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarını da ziyaret etti.

Yavuzyılmaz’ı karşılarında gören  Kozlu’lular ise,  “Oğlumuz geldi, Deniz’imiz geldi, 2018 seçimlerinde ülkemizin CHP’ye ihtiyacı var, sana ihtiyacımız var , sana tam destek sözü veriyoruz” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL