Genel Gündem Tüm Manşetler

CEPHANELİK GİBİ !

Zonguldak Valiliği, Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde uyuşturucu madde ve yasadışı ekim olayının yanı sıra ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında kanun kapsamında çok sayıda malzemeye el..

CEPHANELİK GİBİ !
12652_jandarmahazir

Zonguldak Valiliği, Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde uyuşturucu madde ve yasadışı ekim olayının yanı sıra ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında kanun kapsamında çok sayıda malzemeye el koydu, 23 kişi adli makamlara sevk edildi.

 

TOZ ESRAR BİLE VAR

Zonguldak Valiliği’nden konuya ilişkin yapılan yazılı açıklama şu şekilde:  “Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde uyuşturucu madde ve yasadışı ekim olayı kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda çeşitli miktarlarda suç unsuru ele geçirilmiştir. Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince icra edilen Ağustos ve Eylül 2014 ayları içerisinde; 308 kök kenevir, 6078 gr. kubar esrar, 14 gr. toz esrar ele geçirildi. Gerçekleştirilen bu operasyonlarda 22 kişi yakalanarak, adli makamlara sevk edilmiştir” görüşlerine yer verildi.

 

ATEŞLİ SİLAH VE KESİCİ ALET

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer aletler Hakkında Kanun kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda çeşitli miktarlarda suç unsuru ele geçirildi. Bu kapsamda, 2014 yılı Eylül ayı içerisinde meydana gelen 1 olayda Jandarma ekiplerince yapılan operasyonda; 3 adet tabanca, 1 adet mavzer tüfek, 1 adet çift kırma av tüfeği, 1 adet şarjör, 250 adet tüfek fişeği, 437 adet tabanca mermisi, 2 adet bixi mermisi, 1 adet kılıç ele geçirildi. Gerçekleştirilen bu operasyonda olay şüphelisi bir şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edilmiştir”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL