Genel Tüm Manşetler

CENAZE İZNİNE GELDİ

  Kdz. Ereğli’de “kesik el” cinayetlerinin şüphelisi oğlu Deniz Boyraz’a yardım ve yataklık etmekten tutuklu bulunan Ali Boyraz, 98 yaşında vefat eden annesi Döndü Boyraz’ın cenazesine izinli olarak katıldı. 28..

CENAZE İZNİNE GELDİ

 tutukluya-cenaze-izni

Kdz. Ereğli’de “kesik el” cinayetlerinin şüphelisi oğlu Deniz Boyraz’a yardım ve yataklık etmekten tutuklu bulunan Ali Boyraz, 98 yaşında vefat eden annesi Döndü Boyraz’ın cenazesine izinli olarak katıldı.

28 Aralık 2013 Cumartesi günü tutuklu bulunduğu Beycuma Cezaevinden jandarma gözetiminde Kdz.Ereğli’ye getirilen Ali Boyraz, Hatip Camisi’nde öğle namazında  annesinin cenaze törenine katıldı. Resmi ve sivil kıyafetli jandarma ekibiyle cenaze törenine katılan Ali Boyraz’ın çok üzüntülü olduğu gözlendi.

Annesi Döndü Boyraz’ın  Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilmesinin ardından yakınları ile görüşen Ali Boyraz, işlenen  cinayetle ilgili olarak suçlanan oğlunun bu suçu işlemediğine inandığını vurgulayarak “biz yapmadık” dedi.

OLAY NEYDİ ?

10 Eylül 2013 tarihinde Kdz. Ereğli ilçesinde taksici (Murat Özdemir)  ile sevgilisi (Gizem Tunç)  olduğu öne sürülen genç kızı öldürerek, iki elini kestiği iddiasıyla askeri birliğinde gözaltına alınan zanlı Deniz Boyraz sevk edildiği mahkemece tutuklanmıştı.

Zanlının, ifadesinde askerden izne geldiğinde vedalaşmak için arkadaşı Erdoğan’ın barakasına gittiğini, birlikte uyuşturucu aldıklarını, bir saat sonra taksiyle ayrıldığını, barakada Tunç’u görmediğini söylediği ve suçlamaları kabul etmediği öğrenilmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL