Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇAY GİDİYOR, MADENOĞLU GELİYOR..!

Mülki İdare Amirleri Kararnamesi yayınlandı. Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Antalya Vali Yardımcılığı’na, Ereğli Kaymakamlığına ise Mezitli Kaymakamı Nazım Madenoğlu atandı. Özellikle kırsalda yaptığı çalışmalar ile kamuoyunun takdirini kazanan görev..

ÇAY GİDİYOR, MADENOĞLU GELİYOR..!

DSC_170404315

Mülki İdare Amirleri Kararnamesi yayınlandı. Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Antalya Vali Yardımcılığı’na, Ereğli Kaymakamlığına ise Mezitli Kaymakamı Nazım Madenoğlu atandı.

Özellikle kırsalda yaptığı çalışmalar ile kamuoyunun takdirini kazanan görev süresi boyunca önemli hizmetlerin kazanımına katkı sağlayan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Antalya Vali Yardımcılığı görevine atandı. Mülki İdare Amirleri Kararnamesine göre Karadeniz Ereğli Kaymakamlığına ise Mersin Mezitli Kaymakamı Nazım Madenoğlu görevlendirildi.  

Nazım MADENOĞLU kimdir?

1953 Kastamonu-Taşköprü`de doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olarak, 1977 yılından itibaren Banka Teftiş Kurulu`nda Müfettiş Yardımcısı ve Müfettiş olarak görev yaptı. 1981 yılından itibaren sırasıyla Çorum-Bayat, Van-Çatak, Mardin-Derik, Konya-Kulu, Samsun-Havza, Bursa-Gürsu İlçelerinde Kaymakamlık, ardından Samsun`da Vali Yardımcılığı görevinde bulunduktan sonra 2004 yılında Balıkesir-Ayvalık İlçesi Kaymakamlığına atandı. 2008 Ağustos ayında Esenler Kaymakamlığına atanan Nazım MADENOĞLU son olarak 19.07.2013 ve 2013/463 sayılı müşterek kararname ile Mersin-Mezitli Kaymakamlığına atandı.

Nazım MADENOĞLU evli ve 2 çocuk babası olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Diğer atamalar: 1, Derece Kadrolu Zonguldak Vali Yardımcılığına Çankırı Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin SAGSÖZ, 1. Derece Kadrolu Zonguldak Vali Yardımcılığına Çatalca Kaymakamı Nevzat TAŞDAN, 1. Derece Kadrolu Kütahya Vali Yardımcılığına Zonguldak İl Hukuk İşleri Müdürü Aytaç AKGÜL atandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL