Genel Gündem Tüm Manşetler

CANLI YAYINDA İNTİHAR EDECEĞİM DİYİNCE…

Canlı yayın açtı. İntihar edeceğim dedi. Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde canlı yayında arkadaşının intihar edeceğini söyleyen bir kişi polis ve sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Polis ekipleri yaşı 15 olan Y.Ç. yi..

CANLI YAYINDA İNTİHAR EDECEĞİM DİYİNCE…

Canlı yayın açtı. İntihar edeceğim dedi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde canlı yayında arkadaşının intihar edeceğini söyleyen bir kişi polis ve sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Polis ekipleri yaşı 15 olan Y.Ç. yi bulmak için arama çalışması başlattı.

 

Olay Orhanlar Mahallesi Süleyman Seba Sokak üzerinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre arkadaşı 15 yaşında ki Y.Ç. nin canlı yayında intihar edeceğini söylemesi üzerine canlı yayını izleyen bir kişi polis ve sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Y.Ç. nin Bozkuş pasajı çatısından atlayacağının bilgisi gelmesi üzerine ekiler bu bölgeye geldi. Çatıda ve çevrede yapılan araştırmada Y.Ç. ye rastlanamadı. Y.Ç. nin ailesi ile yapılan telefon görüşmesinde ise Y.Ç. nin evde olduğu bilgisine ulaşılınca ekipler eve gitti. Kapıyı polislere açan Y.Ç. kendisinin arkadaşlarına şaka yaptığını ve intihar etmek istemediğini, herhangi bir sorunu vbe probleminin olmadığını söylemesi üzerine ekipler evden ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL