Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kışla mevkiindeki bölünmüş yol projesi çalışmaları kapsamında yer alan kavşak düzenlemesi için, 300 metre uzunluğundaki Q 355 mm. çapındaki su borularını..

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

fotograf 1

Kdz. Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kışla mevkiindeki bölünmüş yol projesi çalışmaları kapsamında yer alan kavşak düzenlemesi için, 300 metre uzunluğundaki Q 355 mm. çapındaki su borularını yol platformunun dışına aldı.

Kdz.  Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kışla Mahallesi mevkiinde yapılan yol çalışması kapsamında, Kışla Sanayi girişine yapılacak kavşak düzenlemesi için gerekli olan kavşak platformunun içinde kalan ve Erdemir’ den çıkıp Kirmanlı su deposuna giden 300 metre uzunluğundaki Q 355 mm. çapındaki PVC boruları sabah saatlerinde yaptığı çalışma ile kavşak ve yol platformunun dışına aldı.

Yaklaşık 4 saat süren çalışma ile söz konusu kavşağın yapılabilmesi için gerekli olan alt yapı çalışması tamamlanmış oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL