Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI

Yıllardır hem sürücülerin hem vatandaşların tepki gösterdiği ancak bir türlü yapılamayan Gülüç Köprüsü-Kepez karayolunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.   Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın hayata geçirdiği projede çalışmalar hakkında..

ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI

asfalt-sokum-calismalari-da-basladi

Yıllardır hem sürücülerin hem vatandaşların tepki gösterdiği ancak bir türlü yapılamayan Gülüç Köprüsü-Kepez karayolunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

 

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın hayata geçirdiği projede çalışmalar hakkında da ihaleyi alan firmadan sürekli bilgi alıyor. Firma, Elmatepe kavşağından başlamak olmak üzere yolun tek şeridinde asfalt söküm çalışmalarına başladı. Ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanırken sürücülerin çalışmalar nedeniyle bu güzergahta dikkatli olmaları istendi. Vatandaşlar ise yıllardır konuşulan ancak bir türlü çözülemeyen sorunun ortadan kalkacak olmasından son derece mutlu. Vatandaşlar, “Ereğli’nin bu bölgesi çile üstüne çile idi, defalarca anlatıldı talep edildi ama bir çözüm bulunamadı. Milletvekili Ercan Candan’ın girişimleri ile bu güzergahın sorununun ortadan kalkacak olması Ereğli halkına verilen değerin bir göstergesidir. Emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz. Demek ki yatırımın gelmesinin önünü de birilerinin tıkadığı açıkça belli oluyormuş” sözleri ile görüşlerini açıkladılar.

Bilindiği üzere Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, başkanlık koltuğuna oturur oturmaz Milletvekili Prof.Dr.Candan ile istişare ederek yol güzergahındaki alt yapı eksikliklerinin biran önce tamamlanabilmesi için belediye personelini alarma geçirmişti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL