Genel Gündem Tüm Manşetler

ÇAKIR VE EKİBİ ŞOKTA !

Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, ;AK Parti İl Genel Meclis üyelerinin medyaya yansıyan açıklamalarına sert tepki gösterdi. Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın ziyaret ettiği Civelek,..

ÇAKIR VE EKİBİ ŞOKTA !

sdh

Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, ;AK Parti İl Genel Meclis üyelerinin medyaya yansıyan açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın ziyaret ettiği Civelek, Gazeteci Kaan Kocaman’nın sorusu üzerine Çakır’ın Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan hakkında söylediği “Bu şehir ya bana, ya ona dar gelecek”, şeklindeki söylemlerini yorumladı.

Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek  Çakır’ın bu söylemine karşılık Ereğli’de kavganın tekrar alevlendirilmesinin Ereğli’ye hiçbir şey kazandırmayacağının altını çizerek; “Fatih Çakır’ı bu söyleminden dolayı kınıyorum. Kendisi arkadaşım ama bu söylemlerinden ötürü  kendisini şiddetle kınıyorum”, şeklinde konuştu. Bu sözler Çakır ve ekibinde soğuk bir duş etkisi yaptı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL