Genel Gündem Tüm Manşetler

BÜTÇE AÇIKLANDI..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, makamında düzenlediği basın toplantısı ile Engeliler Haftası, Bilim Şenliği ve 3 gün süren Uluslararası Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Festivalinde yapılan harcamamaları açıkladı…

BÜTÇE AÇIKLANDI..!

Basliksiz_3_jpg04_06_2015_19_16_53881446

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, makamında düzenlediği basın toplantısı ile Engeliler Haftası, Bilim Şenliği ve 3 gün süren Uluslararası Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Festivalinde yapılan harcamamaları açıkladı.

Ereğli Belediyesi tarafından bu sene ilk kez düzenlenen Engelliler Haftası, Bilim Şenliği ve Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Festivalinin gider tablosu açıklandı.

Makamında basın toplantısı düzenleyen Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Engelliler Haftasında 62 bin 105 lira harcandığını ve 2 bin kişilik pilav ayran dağıtıldığını, şenliklere katılan misafirlere fındık, çilek, elpek bezi ve tablet dağıtıldığını söyledi. Bilim şenliğinde ise 128 bin lira harcandığını, bu harcamalara TÜBİTAK tarafından 30 bin lira yardım yapıldığını kaydetti. Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Festivalinde ise 352 bin 115 lira harcama yapıldığını, bu harcamaların dışında kaynak olarak Kültür Bakanlığından 100 bin lira, sponsor ve diğer gelirlerin ise toplam 97 bin lira olduğunu ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL