Genel Spor

BUNUN MEDENİYET

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki, Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü binasında yaşana “Başkan Fotoğrafları Ayıbı”nı, yeni yönetim düzeltti. Kulübün çeşitli dönemlerde başkanlığını yapan birçok isim olmasına rağmen, eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık..

BUNUN MEDENİYET

boyleydi-7u49k

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki, Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü binasında yaşana “Başkan Fotoğrafları Ayıbı”nı, yeni yönetim düzeltti.

Kulübün çeşitli dönemlerde başkanlığını yapan birçok isim olmasına rağmen, eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık döneminde ise sadece eski belediye başkanlarından Ruhi Cöbekoğlu ile kendisinin fotoğrafının yer alması dikkatleri çekti.
Eski başkan Posbıyık’ın, şehrin en işlek bulvarına kendisine ait büst koydurması kamuoyunca yadırganmışken, kulüp binasında, gözlerden uzak ikinci uygulama da “ayıp” olarak nitelendirildi.
Bu durumu fark eden Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal başkanlığındaki yeni yönetim, önce, “neden sadece Cöbekoğlu ve Posbıyık’ın fotoğraflarının yer aldığını” araştırdı.
Her hangi bir sonuca varamayan Başkan Uysal ve ekibi, kulübe geçmiş yıllarda başkanlık yapan eski belediye başkanlarından Murat Sesli, Arslan Keleş, Özkan Özyağcı ve Yalçın Keleş gibi isimlerin fotoğraflarını da yeni düzenleme yapılan duvara astırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL