logo

BUNU HARÇLIKLARI İLE YAPTILAR…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, İzmirlioğlu İlkokulu öğrencilerinin kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları ile alınan çeşitli eğitici çocuk oyunları, Kozlu Çocuk Evleri yöneticilerine teslim edildiği bildirildi.

Okul Müdürü Orhan Köse, Yazılı açıklamasında, Proje Koordinatörü Okul Müdür Yardımcısı Abdulkerim Kayacı ile Okulun Rehber Öğretmeni Arzu Kalıncı Dünya’nın yürüttüğü, “Bir Sınıf Bir Çocuk, Bir Çocuk Bin Umut” Projesi kapsamında okul öğrencilerinin harçlıklarından ayırdıkları kumbaralarında biriktirdiklerini belirtti.

Köse, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Zonguldak İl Müdürlüğünce yürütülen “Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” kampanyasına bağlı olarak  çocukların harçlıkları ile eğitici çocuk oyunları alındığını anlatarak, şunları kaydetti:

“Alınan çeşitli oyunlar, kayacı ve kalıncı Dünya tarafından, Zonguldak Çocuk Hizmetlerinden Sorumlu İl Müdür Yardımcısı Vekili Elif Şahin ve Kozlu Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Deniz Yılmaz’a teslim edildi. Projede emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve desteklerini esirgemeyen velilerimize; ayrıca projenin her aşamasında yanımızda yer alan Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve çalışanlarına teşekkür ederim.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx