Genel Gündem Spor Tüm Manşetler

BU YIL 2.CİSİ DÜZENLENİYOR

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü (BESYO) Beden Eğitimi Meslek Yüksek Okullarına Yerleştirme kursunu açıyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez bu faaliyetini gerçekleştiren Zonguldak Ereğli Spor bu yıl ikincisini düzenleyeceği BESYO hazırlık kursu..

BU YIL 2.CİSİ DÜZENLENİYOR

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü (BESYO) Beden Eğitimi Meslek Yüksek Okullarına Yerleştirme kursunu açıyor.

Geçtiğimiz yıl ilk kez bu faaliyetini gerçekleştiren Zonguldak Ereğli Spor bu yıl ikincisini düzenleyeceği BESYO hazırlık kursu için başvuruları almaya başladı.

Kursa 10 Mayıs’ta start verecek olan Zonguldak Ereğlispor’un kursiyerlerini Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu ve Ereğli Belediyespor Antrenörlerinden İlgi Sezen ve yine tecrübeli futbolcu ve antrenör Şaban Kuzu gerçekleştiriyor. 

İlk yılında %67 oranında başarı yakalan Beden Eğitimi Öğretmeni İlgi Sezen ve Antrenör Şaban Kuzu Üniversitelere yerleştirdikleri isimleri de basın ile paylaştı. Hedeflerinin bölgemizden birçok Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenörler yetiştirebilmek olduğunu ve buna vesile olmak istediklerini söyleyen Sezen ve Kuzu bu yıl başarılarının daha yüksek olacağına inandıklarını belirtti.

Zonguldak Ereğli Spor (BESYO) ile ilk yıl kazananlar;

Ertan Demirer (Marmara Üniversitesi BESYO)

Samet Koçak (Bülent Eecevit Üniversitesi BESYO)

Emre Temizel ( Kastamonu Üniversitesi BESYO)

Simge Zengin (Edirne Üniversitesi BESYO)

Necla Öztürk (Kocaeli Üniversitesi BESYO)

Cüneyt Çatak (Düzce Üniversitesi BESYO)

Ali Ünlü (Düzce Üniversitesi BESYO)

Emin Yaman (Kütahya Üniversitesi BESYO)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL