Spor

BU SÖZLERLE YER YERİNDEN OYNAR..’

Gerçek Spor programı haftaya damgasını vuracak açıklamalara sahne oldu. Kepezspor Genel Kaptanı Fikri Kayacan’ın konuk olduğu programda Yorumcu Ali Ünlü verdi veriştirdi.  Zonguldak Kömürspor için ‘yapılan transferler Zonguldak Kömürspor’u taşıyacak..

BU SÖZLERLE YER YERİNDEN OYNAR..’

IMG_9963

Gerçek Spor programı haftaya damgasını vuracak açıklamalara sahne oldu. Kepezspor Genel Kaptanı Fikri Kayacan’ın konuk olduğu programda Yorumcu Ali Ünlü verdi veriştirdi. 

Zonguldak Kömürspor için ‘yapılan transferler Zonguldak Kömürspor’u taşıyacak nitelikte değil. Gelenler gidenleri aratacak. Kaleci transferi düşünmeyen Zonguldak Kömürspor’da kaleciler kötü. Ferdi donuk ve zaafları var. Bu takımda oynayamaz. Bu kalecilerle play of şampiyonluğu olmaz’ dedi. Ayrıca Zonguldak Kömürspor Antrenörü Şenol Demir’e seslenmeyi de ihmal etmeyen Ünlü takımın eksilerini ve artılarını dile getirdi. 

Karadeniz Ereğli Belediyespor’dan Varol dışında kimsenin profesyonel oynayacak nitelikte olmadığını ifade eden Ünlü, Gökhan Kuloğlu, Gökhan Zülfikaroğlu ve kalecilere yüklendi. Şampiyonluğa giden yolda benim santrforum Mahmut Bektaş olmazdı diyen Ünlü, Emrah Ergür için ‘lüks transfer’ yorumunda bulundu. 3 kaleci 1 kaleci etmiyor diyen Yorumcu Ali Ünlü, Ereğli Belediyespor Yönetimine seslendi. 

Kilimli Belediyespor Antrenörü Selahattin Bayar için ‘yılın antrenörü’ yorumu yapan, Kilimli Belediyespor oyuncuları ile takımların transfer görüşmeleri yaptığını belirten Ünlü ‘Pirina gibi Kilimli Belediyespor’a saldırıyorlar’ yorumunda bulundu. Ünlü Ereğli’ye teklifte bulunarak ‘Ereğli transferden önce oynamayan oyuncularını Kilimli Belediyespor’a versin’ dedi. 

Bayatspor’da ayrılan oyuncular için çeşitli yorumlarda bulunan Ali Ünlü şunları söyledi. ‘Oyuncular senin kulübünü ve armanı istemiyorsa lisansı verip gönderirsin. Yoksa yarın diğer kulüpler aynısını Bayatspor’a yapar. Ben gitmek isteyeni gönderirim. İlker hoca madem dürüst ve cesur teknik adamsınız, ya görevi bırakırsınız ya da oyuncuların lisansını verdirirsiniz. Bu ikisini de yapmıyorsanız Alicengiz oyunu oynuyorsunuzdur. İlker hoca neden yalan söylüyorsun? Ben oyuncularının aldığı parayı biliyorum. Bazı oyuncular el altından para alıyor.’

Kepezspor Genel Kaptanı Fikri Kayacan ‘ligin en genç takımı, en genç hocası ve en genç başkanı Zonguldak Ereğlispor’dadır. Bu durumda çok başarılı sayılmazlar’ dedi. Ali Ünlü ise Zonguldak Ereğlispor için ‘Emrah’ın elinde çok güzel kadro var. İyi çalıştırmalı. Şampiyon olamayabilir belki ama, bu takımdan ileride profesyonel oyuncu çıkacaktır’ dedi. 

Süper Amatör Lig takımlarının tek tek ele alındığı ve Ereğli 1. Amatör Lig takımlarının değerlendirildiği Gerçek Spor Programını tek parça halinde HD kalitesinde alttaki videomuzdan izleyebilirsiniz. 

YORUMLAR (2)

  1. Genc Ereglı diyorki:

    Beledıye spordan bır Yonetıcı çıksın bu programa bakalım neler anlatacak Kaan kocaman haftaya beklıyoruz

  2. LEVENT ÖZÇELİK diyorki:

    Ben burada yaptığım yorumlarda öncelikle hiç başka isim kullanmadı mkullanmmamda ve bütün dostlarima uzaklardan slm gönderiyorum isim dolayısı ile çok sevdiğim camiadan arkadaşlarım dan ayrılmak zorunda kaldım ama spor da ki gelişmeleri hep takip ediyorum bu program daki arkadaşlarım gibi öncelikle burdan bu programla ilgili yorumculara cevap vermek zorunda kaldım…ilk önce ali ünlü nun bahsettiği gibi 150 milyar harcanmamistir.1 yıl boyunca yanimda olmasına rağmen doğrudur dostumdur severimde buna rağmen defalarca anlatmama rağmen 89 bin bu net cepten çıkan para geçen yılın bitmesidir eğer ki verilen sözler tutulabilsrydi 105 bin di sezon boyunca harcanacak para bunu burdan belirtmiş olayım ikinci si genel departman diyeyim Gamis a 4 iş de yapıyormuş ya sevgili dostuma 25 dk dır dinliyorum yine hiçbirşey anlamadım anildan başka anıl olayında ani altınkaya yı getirdim çok iyi yaptım bu çocuğa kepezsporin 5 kuruş parası geçmedi ben verdim ben baktım ayrıca su anda takımın başında olan Sertan hoca gönderdi o gereksiz dediğin adam kepezden bal ligine gitti ve 11 maç oynadı bunun yanı bal ligine transfer oldu buna bal ligindeki ki antrenör başkan inandi ise aldıysa benim almam anlayamacagi bir konudur vefa dönemimde verilen sozlerde benim suçum %10 dur önder le anlastim su an takımda yaşar orhan ile anlastim su an takımda bel kemiğin sergenle anlastim takımda ya hala geçen seneki transferlerle ayakta dururken ve geçen sene ki havaya puan a isteğe heyacana varamamisken bu sene yı konusun bırakın geçmişi geçen günahı ile sevabı ile geçti benim yaptığım hata bellidir insan larin yüzüne gulenlerin arkadan şeytani planlaridir.geçen sene bu kadar hata yapıldı diyosan başkan başkanın hocan sertandir madem her yerde levent hakliymis diye lanse ediyorsun bu dediğin ne o dediğin ne bırakın geçen senede yaşamayı geçen senenin başarı olarak yanına yaklaşın ondan sonra beni elestirin senin başkanın İsmail İ satmasaydi kilimlinin yerine biz baldaydik bugün bunu unutmayın ve ona gore çalışın haa şunu da söyleyeyim.benim bu camiada en sevdiğim uç adam var ve bunlar çıkmış beni ordan elestiriyosunuz..hepinizi çok seviyorum kendinize iyi bakın.hedefiniz hep en iyisi olsun…

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL