logo

BU SÖZLER YENİR, YUTULUR GİBİ DEĞİL…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, her açıklamasında Ereğli ve kendisi için sürekli olarak olumsuz sözler söyleyen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar için ‘Ereğli’yi sevmiyor. Ereğli’ye karşı bir antipatisi var. Bende Pantolon paçalarını ona düzelttiriyorum. Oradan da bana kızmaz diye düşünüyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, düzenlene kongrede başkanlığa seçildikten sonra partisinin Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti. Toplantının ardından basın mensubunun yönelttiği ‘Hamdi Uçar’ın Ereğli Düşmanlığı ile ilgili ne düşünüyorsunuz’ sorusuna ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul cevap verdi.

Aynı Soruya cevap veren Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ise ‘Ereğli’yi sevmiyor. Ereğli’ye karşı bir antipatisi var. Bende Pantolon paçalarını ona düzelttiriyorum. Oradan da bana kızmaz diye düşünüyorum” dedi.

Halil Posbıyık ayrıca Ak Parti Milletvekili Hamdi Uçar’ın Fevkani köprüsü ile Zonguldak Merkezde yapılması planlanan bir okulu ERDEMİR’e yaptırmak istediğini bunun içinde bu söylemleri yaptığını iddia etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş