Eğitim Tüm Manşetler

BU KİTABI MUTLAKA OKUYUN

“KASTAMONU VE BOLU SALNAMELERİNDE KDZ. EREĞLİ” İsimli kitap 5 mart Cumartesi akşamı söyleşi ve imza günü etkinliğinde ile okurları ile buluştu. Kdz. Ereğli’li Araştırmacı-Yazar Sadun DURAN tarafından hazırlanan ve yine..

BU KİTABI MUTLAKA OKUYUN

2016-3-6-22-1-6-723

“KASTAMONU VE BOLU SALNAMELERİNDE KDZ. EREĞLİ” İsimli kitap 5 mart Cumartesi akşamı söyleşi ve imza günü etkinliğinde ile okurları ile buluştu.

Kdz. Ereğli’li Araştırmacı-Yazar Sadun DURAN tarafından hazırlanan ve yine yerel bir yayın evi olan Post ve Post Yayıncılık tarafından yayınlanan 1869-1916 yılları arasında KASTAMONU ve BOLU Salnamelerinden Kdz. Ereğli’ye bir zaman aralığı açan kitap 5 mart Cumartesi akşamı söyleşi ve imza günü etkinliğinde ile okurları ile buluştu.

Araştırmacı-Yazar ve aynı zamanda da Tarih öğretmeni ve Kdz. Ereğli Tarih, Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı olan Gürdal ÖZÇAKIR’ın sunumu ile başlayan söyleşi, Sadun DURAN’ın kitap hakkında önemli detaylara değinmesi ile devam etti.

1869-1916 yılları arasındaki Kdz. Ereğli’ye bir zaman aralığı açan kitap hakkında yapılan söyleşi zaman zaman soru-cevap şeklin de devam ederek dinleyicilerin Kdz. Ereğli tarihine olan merakları da yerinde giderilmiş oldu.

Söyleşinin ardından kitabı imzalayan Yazar Sadun DURAN; “Bugün çok mutluyum. Dedemden bana miras kalan notlar sonrası ortaya çıkan bu eserimizi bugün okuyucuları ile buluşturduk. Ereğlili kitapseverlerin bize gösterdikleri bu yoğun ilgiye teşekkür ediyorum. ” dedi.

İmza ve Söyleşi etkinliğinde ayrıca Post ve Post Yayıncılık’ın yazarlarından olan Ramazan BAŞÇİÇEK’de “Gönülden süzülen Damlalar” isimli şiir kitabını imzaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL