Genel Siyaset Tüm Manşetler

BU İŞ BİTMELİDİR

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, önceki dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın da katıldığı toplantıda yaptığı konuşmasında, “Ak Parti her zaman olduğu gibi bir çok problemi geride bırakıp zamanı geldiğinde kol..

BU İŞ BİTMELİDİR

YENİDEN YENİDEN

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, önceki dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın da katıldığı toplantıda yaptığı konuşmasında, “Ak Parti her zaman olduğu gibi bir çok problemi geride bırakıp zamanı geldiğinde kol kola girip davamızı öne çıkarmak için davamızın zaferi için her türlü fedakarlığı yapar” dedi.

 Ak Parti Kdz.Ereğli İl Genel Meclis Üyelerinin ev sahipliğinde partinin önceki ilçe yöneticileri bir araya getirilerek birlik beraberlik mesajları verildi. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, önceki dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan ile tokalaştığı kahvaltılı toplantının bir bölümü basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal, İl Genel Meclis üyesi adayları, önceki dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan, partinin ilçede eski kurucularının yanı sıra partililer katıldığı kahvaltılı toplantı Nazar Kebap Salonunda yapıldı.

 “DAVA İÇİN FEDAKARLIK YAPAR”

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, partininin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçenler ile bir araya gelmek için böyle bir kahvaltılı toplantı düzenlendiğini belirterek, “Bu yolda bir yolu ile ayakkabı eskitmiş fedakarlık yapmış emek vermiş kardeşlerimizi ağabeylerimizi burada görüyoruz. Ak Parti her zaman olduğu gibi bir çok problemi geride bırakıp zamanı geldiğinde kol kola girip davamızı öne çıkarmak için davamızın zaferi için her türlü fedakarlığı yapar.

 “ELİNİ DEĞİL GÖVDESİNİ KOYMUŞTUR”

Kdz.Ereğli bazında bizim yapmamız gereken bir olgu var. Burada yıllardır süre gelen bir yönetim var, bu yönetimin artık Ak Parti’ye geçme zamanı gelmiştir. Arkadaşlarımız bu işe elini değil gövdesini koymuştur bu kez bu işi bitirmek istiyoruz. 40 Yıldır devam eden muhalefet safından alıp iktidar safına taşımak istiyoruz. Bunun için ne varsa yılmadan yorulmadan dimdik ayakta bunu başarmak istiyoruz. Herkese geldikleri için teşekkür ediyorum. Bunu hep birlikte başaracağız, 30 Mart akşamı yine buraya gelip burada söylediklerimizi tekrar etmek istiyorum. Halkımızın bize inanmasını istiyorum”

İlgili Galeri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL