Spor Tüm Manşetler

BU HALK BAŞARIYA AÇ…

Kdz Ereğli’nin tecrübeli antrenörlerinden Necat Bakan ‘verin bana Ereğli Belediyespor’u yörenin evlatları ile nasıl şampiyon olunurmuş görün’ dedi. Karadeniz Ereğli’de bir çok takımda ve il dışında bazı takımlarda görev alan..

BU HALK BAŞARIYA AÇ…

Kdz Ereğli’nin tecrübeli antrenörlerinden Necat Bakan ‘verin bana Ereğli Belediyespor’u yörenin evlatları ile nasıl şampiyon olunurmuş görün’ dedi.

Karadeniz Ereğli’de bir çok takımda ve il dışında bazı takımlarda görev alan tecrübeli antrenör Necat Bakan gazetemize özel olarak verdiği demeçteEreğli Belediyespor için BAL Ligi bir fırsata dönüştü. Bunu iyi değerlendirmelidir. İstanbul ve Ankara takımlarının olmadığı gruptan play ofa çıkarak şampiyon olabilir. Ama bu yörenin gençleri ile harmanlama yapılırsa olur. Oradan şu gelsin şu kadar para, buradan şu gelsin bu kadar para diye bu işler yapılmaz. Önce elinizdeki hamurdan ekmek yapmasını öğreneceksiniz. Sonra ekmeğin tuzu, suyu veya eksik kalan tarafı varsa kapatırsınız. Verin bana Ereğli Belediyespor’u bu dönem nasıl şampiyon yapıyorum seyredin. Hem de öyle uçuk kaçık rakamlarla değil. Halil başkana sesleniyorum. Bu fırsatı bana verirsen hiç mahcup olmayacaksın. Zamanımız kısıtlı. Takımı kesinlikle play ofa bırakırım. Ufak rötuşlarla bu iş tamam olur. Bakın açık açık aleni şekilde sesleniyorum. Bu takım artık başarıya aç. Bu halk başarıya aç. Diyeceklerim bu kadardır… dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL