Genel Gündem Tüm Manşetler

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKECEK !

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş sahaları hızla yayılıyor. E-ticaretin bir benzeri olan ve sistem üzerinde kullanıcılara reklamları tıklayarak para kazandıran yeni iş Ereğlililere seminerle tanıtıldı. Posavis şirketi, reklam izletmek… Teknolojinin gelişmesiyle..

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKECEK !

10912934_10152962992659280_1288712022_n

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş sahaları hızla yayılıyor. E-ticaretin bir benzeri olan ve sistem üzerinde kullanıcılara reklamları tıklayarak para kazandıran yeni iş Ereğlililere seminerle tanıtıldı. Posavis şirketi, reklam izletmek…

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş sahaları hızla yayılıyor. E-ticaretin bir benzeri olan ve sistem üzerinde kullanıcılara reklamları tıklayarak para kazandıran yeni iş Ereğlililere seminerle tanıtıldı.

Posavis şirketi, reklam izletmek üzere bir tablet bilgisayar ve yazılım geliştirerek kullanıcıların hem para kazanma hem alış veriş yapma imkânı sağladıklarını öne sürdü. Yeni iş alanı olarak nitelendirilen Posavis cihaz tanıtım ve ek gelir kazandırıldığını ifade edilen iş hakkında Kdz. Ereğli’de bir seminer gerçekleştirdi.

Kdz. Ereğli Öğretmenevi’nde yapılan seminerde konuşan Türkiye Eğitim Koordinatörü İsmail Sezer, şirketlerinin 2012 yılında kurulduğunu bir çok patent sahibi olduklarını ve yeni bir iş sahası olarak da vatandaşların hizmetine sunduğunu söyledi.

Posavis’in bir inivasyon teknoloji çağını yaşattığını anlatan Sezer, şöyle konuştu: “Bu güne kadar yurt dışı, yabancı sermayeyle özellikle bu noktada, bir çok Amerika firmaları yazılım olarak, mesajlaşma servisi olarak ve de birçok yazılım noktalarında insanların ihtiyaçlarına ve duygularına ulaştı. Bu noktada biz bir yerli firma olarak, Türkiye firması olarak bildiğiniz anlık mesajlaşma servisleri içerisinde posenger var, mevcut, posavisin ürettiği akıllı ev cihazın üretimi tamamen bize ait olan tablet bilgisayar ve cep telefonumuzla insanlara hizmeti getiriyoruz. İnsanlar artık e-ticaret sistemlerin de önünde, daha da ilerisinde evlerinde bu cihazlara, evlerinden hiç çıkmadan dokunarak bütün aklınıza gelebilecek, kanun ve yasalara satışı uygun olan her şeyi kapılarına kadar getirebilmekte. Ayrıca, bu cihaz üzerinden bütün son kullanıcılar, bütün konutlarda kendi aralarında ücretsiz olarak görüntülü ve sesli görüşme yapabilmekte. Yine de bu ülkemizin kalkınmasına ve de insanlara bir istihdam olarak ek gelir sağlayacak iyi bir yapı olarak, bütün firma, kurum, kuruluşlar bu cihazlar üzerinden reklam vererek, son kullanıcılar tamamen reklam izleyerek kazançlara ulaşabiliyor. Bu cihazı almalarının sebebi, insanların vakitleri ve zamanları kıymetli. E-ticaret sistemlerine bir noktada güvenmiyorlar ve bu ülkede hala e-ticaret teknolojisini bilmeyen çok kesim var.”

Sezer, bu cihazları ister görme engelli, ister işitme engelli, isterse bu noktada yaşlı kesim olsun teknolojiyi bilsin bilmesin evlerinden çıkmadan hiçbir markete gitmeden bütün ürünleri burada görsel olarak görebildiğini söyledi. Sezer, “Bunun yanı sıra Posavis’in alış veriş merkezimizi cihazdan bir tuşa dokunarak her şeyi getirtebiliyor. Ve iletişim, ücretsiz görüşme yapabiliyorlar, GSM operatörlerini, yurt içi, yurt dışı sabit hatları aradıklarında yüzde 78, yüzde 80’e kadar indirimli konuşabiliyorlar. Bu hizmetten yararlanırken bunun yanında reklam izleyerek kazanç sağlıyorlar. Sürekli para kazandıran bir akıllı cihaz, yani reklam izleyerek para kazanacaklar.”

10937733_10152962989169280_1239308523_n

10912839_10152962990174280_372689232_n

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL