Spor

BU GENÇLERE NELER OLUYOR..!

Kdz. Ereğli 2. Amatör Küme U-19 B Grubu karşılaşmalarında kırmızı kartlar havada uçuştu. Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasında oynanan Akınspor – Gümelispor karşılaşmasında toplamda 5 kırmızı kart çıktı. Grubunda şampiyon olmak..

BU GENÇLERE NELER OLUYOR..!

OLAYLI MAÇLAR

Kdz. Ereğli 2. Amatör Küme U-19 B Grubu karşılaşmalarında kırmızı kartlar havada uçuştu.

Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasında oynanan Akınspor – Gümelispor karşılaşmasında toplamda 5 kırmızı kart çıktı. Grubunda şampiyon olmak için son umutlarını kullanan Gümelispor güçlü rakibi karşısında istediği futbolu sahaya yansıtamamasına karşın sahadan 2-1 galip ayrıldı. 2 penaltının olduğu maçta Akınspor’da Onurhan Yiğitoğlu, Emre Akbaş ve Emrullah Aydın kırmızı kart görürken, Gümelispor’da Anıl Yavuz ve Kutluhan Kaya kırmızı kart görerek oyundan ihraç edildi.

B Grubunun ikinci karşılaşması ise Alaplı Şehir Stadında Eleşlerspor ve Gülüç Belediyespor arasında oynandı. İlk yarıyı 2-0 önde kapatan Gülüç Belediyespor sahadan 4-3 mağlup ayrıldı. Karşılaşmada Eleşlerspor’lu ve Gülüç Belediyespor’lu oyuncular tekme tokat birbirlerine girdiler. Çıkan olaylar sonunda Maçın Hakemi Deniz Kardaş Eleşlerspor’lu Ali Ülkü, Berk Civan, Tayfun Güney, Serkan Aydemir kırmızı kart ile oyundan atarken Gülüç Belediyespor’dan ise Furkan Elbir, Furkan Sarı ve Salih Görkem Bozkurt kırmızı kart ile oyundan ihraç edilen isimler arasında yer aldı. Alınan bu sonuçların ardından Eleşlerspor ligde liderliğini 2.sıradaki Gümelispor’la arasındaki 3 puanı koruyarak sürdürdü. Eleşlerspor kalan 2 maçtan birinden 3 puan çıkarttığı takdirde B Grubunda şampiyonluğunu garantileyecek. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL