Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

BROŞÜRLÜ DESTEK

10 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Prof.Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek veren siyasi partilerin Kdz.Ereğli İlçe Yöneticileri çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. İhsanoğlu’nun Kdz.Ereğli Basın Bürosundan gönderilen yazılı..

BROŞÜRLÜ DESTEK
ilce-baskanlari-tek-yurek

10 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Prof.Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek veren siyasi partilerin Kdz.Ereğli İlçe Yöneticileri çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor.

İhsanoğlu’nun Kdz.Ereğli Basın Bürosundan gönderilen yazılı açıklamada ise şu görüşlere yer verildi:  “Türkiye’nin bütünleştirici Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nu destekleyen Siyasi partilerin İlçe Başkan ve yöneticileri sahil bandında vatandaşlara broşür dağıtarak destek istedi. CHP İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, MHP İlçe Başkanı Talat Şeker, DSP İl Başkanı Nedim Ünal İlçe Başkanı Mustafa Timur, DP İlçe Başkanı Metin Demir yönetim kurulu üyeleri ve parti üyelerinden oluşan kalabalık bir grupla dün akşamüzeri Kdz Ereğli sahil bandında ve kafelerde Prof. Dr Ekmeleddin İhsanoğlu’nu tanıtıcı broşürler dağıttılar. Yoğun ilgi gösteren vatandaşlar 10 Ağustos’ta sandık başına giderek Ekmeleddin İhsanoğlu’na tam destek vereceklerini belirterek ilçe başkanlarına başarılar dilediler”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL