Magazin

BOZKUŞ’LARIN MUTLU GÜNÜ

Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi ve Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş’un oğlu Batuhan Bozkuş,dünya evine girdi.Genç çiftleri bu mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı. Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi ve Ereğli..

BOZKUŞ’LARIN MUTLU GÜNÜ

162_8524_10438810-775294372504174-99359232-n

Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi ve Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş’un oğlu Batuhan Bozkuş,dünya evine girdi.Genç çiftleri bu mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi ve Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş’un oğluBatuhan Bozkuş, dünya evine girdi. 

 

Hazan& Batuhan çiftinin Büyük Ereğli Anadolu Otel’inde yapılan nikah ve düğün törenine, AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerini yanı sıra,siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda tanınmış sima katıldı.  

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL