logo

BİRLİKTE ÇAYIMIZI İÇİP, SOHBET EDECEĞİZ…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç belde belediyesi tarafından yapımı devam eden Kafeterya çalışmalarına aralıksız olarak devam ediliyor. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş “Gülüç beldemizin ve halkımızın böyle bir alana ihtiyacı vardı. Çalışmamız bittiğinde burada halkımızla birlikte çayımızı içip sohbet edeceğiz” dedi.

Gülüç beldesinde başkanlığa seçildikten sonra çalışmaları ile takdir toplayan Gökhan Demirtaş, ikinci dönem seçim çalışmalarında verdiği sözleri de bir bir yerine getiriyor.

Son olarak Gülüç sahil bandında Kafeterya yapımı için çalışmalarına başlayan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, çalışmaların yüzde yetmişlik alanının bittiğini ve amaçlarının bu sene içerisinde Kafeteryayı faaliyete geçirmeyi planladıklarını kaydetti. ‘Gülüçlü vatandaşlarımızla birlikte Koronavirüs illetinden kurtulduktan sonra burada çayımızı içip sohbetimizi yapacağız’ diyen Başkan Demirtaş açıklamasında  “Gülüç belediyesi olarak vatandaşlarımızın sosyal alanı olmadığı için bu alan ihtiyaç olmuştu. Buraya güzel bir tesis yapıyoruz şu anda. Burada şu anda yaptığımız çalışmada iskele için direkleri dikiyoruz. Seçimden önce belirtmiştik. Çay kahve içilebilecek, kahvaltı yapılabilecek. Pidesini de yiyebilecek. Projenin yüzde yetmişlik bir bölümünü tamamladık. Gülüç halkına güzel bir yer yağmak için gece gündüz çalışıyoruz. Allah nasip ederse bu sene yetiştirmeye çalışacağız. Burası Gülüç için bir ihtiyaçtı. Böyle bir tesis yoktu. Vatandaşımızın çay içebileceği, sohbet edebileceği bir alan yoktu. Böyle bir akanı halkımıza kazandırdığımız için de çok mutluyum. Seçimde verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirdiğimiz için de mutluyuz. Gece gündüz demenden Gülüç halkının da emrindeyiz. Son günlerde de bilindiği üzere Koronavirüs salgını ile uğraşıyoruz. Buradaki çalışmaları da geride bırakmak istemiyoruz. Bir taraftan burası diğer taraftan da Koronavirüs salgını ile uğraşıyoruz. İnşallah o illetten de kurtuluruz. Burada Gülüçlü hemşerilerimizle birlikte çayımızı kahvemizi içeceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo giriş