Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

BİRİLERİ ÇATUROĞLU’NU ÖRNEK ALSIN..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun, ilçenin Elmalı, Tepeören, Cemaller, Bayat, Ballıca, Sücüllü, Terzi ve Üçköy’e gidere, kendisine destek veren vatandaşlara teşekkür ettiği bildirildi. Çaturoğlu, partisinin Ereğli İlçe Örgütü’nden yapılan..

BİRİLERİ ÇATUROĞLU’NU ÖRNEK ALSIN..!

koylu-aliskin-degil-hk2vb

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun, ilçenin Elmalı, Tepeören, Cemaller, Bayat, Ballıca, Sücüllü, Terzi ve Üçköy’e gidere, kendisine destek veren vatandaşlara teşekkür ettiği bildirildi.

Çaturoğlu, partisinin Ereğli İlçe Örgütü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, seçim turları sırasında söylediği ‘sadece seçim dönemi kapınızı çalan vekillerden olmayacağım’ sözünü hatırlatarak şöyle konuştu:
“Bu sözümüzü görev süremin sonuna kadar tutacağım. Şimdi 7 Haziran seçimlerinde bize oy veren, vermeyen herkese teşekkür etmeye geldim.  Bizler kucaklayıcı olacağız. Herkesin sorunlarını takip edeceğiz. Muhtarlarımız ile sürekli irtibat halinde olacağız. Benim cep telefonum 24 saat açık olacak. Sizler asıl, biz vekiliz. Sizlerin verdiği oyları cebimize koyup da gidip, bir daha gelmemek olur mu?
Tek başımıza iktidar olamasak bile, bizi 10. seçimde de tekrar açık ara şampiyon yaptınız. Bize oy verenin yada vermeyenin, her kesimin milletvekiliyim. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.”

ŞAŞKIN VATANDAŞ MUTLU..!
Yapılan yazılı açıklamada, ismi verilmeyen bir vatandaşın Çaturoğlu için sarf ettiği sözlerde aktarılırken, vatandaşın, “ben 68 yaşındayım, ilk defa böyle bir şey görüyorum. Biz seçimlerden seçimlere gelen milletvekillerine alışığız, seçimlerden 3-4 gün sonra gelen değil, bir daha ki seçimlere yine siz oy vereceğim” dediği öne sürüldü.

Köy ziyaretlerine AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, İl Genel Meclis Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ali Tarakçı, Kazım Beceren ve Ayhan Taşdelen ve parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL