Genel Gündem Tüm Manşetler

BİR ÇORBACIDAN ÇOK DAHA FAZLASI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Nefis çorbaları, leziz ızgara çeşitleri ile Çorbacı Fako Erdemir caddesinde hizmete girdi. Ereğli’ de yıllardır çorbaya tat veren Sefa Usta ve kebap denilince akala gelen ilk isim..

BİR ÇORBACIDAN ÇOK DAHA FAZLASI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Nefis çorbaları, leziz ızgara çeşitleri ile Çorbacı Fako Erdemir caddesinde hizmete girdi.

Ereğli’ de yıllardır çorbaya tat veren Sefa Usta ve kebap denilince akala gelen ilk isim olan Çiçek ustanın lezzetli ellerinden çıkan kebap ve çorbalar, Çorbacı Fako’da Ereğlililerin damak tadına sunuluyor.

İşletme sahibi Ali Kertlez, Çorbacı Fako olarak hizmete başladıklarını ve paket servisi ile de hizmet verdikler5ini söyledi. Ülke genelinde yaşanan PANDEMİ dolaysıyla açılış yapmadıklarını kaydeden Ali Kertlez “Çorbacı Fako dükkânımızı Bağlık Mahallesi Erdemir caddesinde hizmete açtık. Burada Sefa ustamız tarafından yapılan İşkembe, paça, dil, mercimek, ezogelin başta olmak üzere tüm çorba çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte Dürüm kebap , ızgara köfte ve tatlı çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Paket servisimizi içinde müşterilerimiz bizleri 0372 333 0400 ve ya 0555 751 3358-0553 639 0816 numaralı telefondan arayabilirler” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL