Genel Gündem Tüm Manşetler

BİNALAR TEHLİKE ARZ EDİYOR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde son günlerde düşen parçalar vatandaşları endişelendiriyor. İlçeye bağlı Müftü Mahallesinde girişinde bankanın bulunduğu binanın duvar parçaları yere düşerken, gün içinde yoğunluk yaşanan bankanın sokağa çıkma kısıtlaması olması..

BİNALAR TEHLİKE ARZ EDİYOR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde son günlerde düşen parçalar vatandaşları endişelendiriyor. İlçeye bağlı Müftü Mahallesinde girişinde bankanın bulunduğu binanın duvar parçaları yere düşerken, gün içinde yoğunluk yaşanan bankanın sokağa çıkma kısıtlaması olması sebebiyle kapalı olması olası bir yaralanmanın da önüne geçmiş oldu.

Ereğli’ de geçtiğimiz günlerde Erdemir caddesinde binanın camının düşmesi sonucu iki kadın son anda yaralanmaktan kurtulmuştu. Yaşanan bu olayın ardından bugün de Müftü Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir bulvarında bankanın bulunduğu binanın duvarları kopmaya başladı. Bankanın giriş kapısının üst tarafından kopan beton parçaların sokağa çıkma kısıtlamasında düşmesi olası bir yaralanma ve ya can kaybının da önüne geçmiş oldu.

Bankaya para çekmeye gelen vatandaş ‘Burada beton parçalar düşmüş. Birisi para çekerken başına düşse kötü şeyler olur” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL