Spor

BEYÇAYIRI’NA İTİRAZ EDİLDİ..!

Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasının ihalesine ihaleye giren başka bir firma tarafından itiraz edildi. Kdz Ereğli Beyçayırı Sahasının zeminin yenilenmesi için Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu Ankara’da yaptığı çalışma neticesinde..

BEYÇAYIRI’NA İTİRAZ EDİLDİ..!

beyçayırı sahasına itiraz

Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasının ihalesine ihaleye giren başka bir firma tarafından itiraz edildi.

Kdz Ereğli Beyçayırı Sahasının zeminin yenilenmesi için Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu Ankara’da yaptığı çalışma neticesinde ödenek çıkartmış ve geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde ihaleye çıkılmıştı. 

Yapılan ihale sonucunda ihaleyi alan firmaya aşırı derecede düşük fiyat verdiği gerekçesi ile aynı ihaleye giren başka bir firma itirazda bulundu. Yapılan itirazdan sonra ihale dosyası incelemeye alınacak ve aksilik olmadığı takdirde süreç ilerleyecek. Ancak herhangi bir sorun söz konusu olduğunda ise süreç uzayacak ve yeniden ihaleye çıkılacak. 

Sonuç itibari ile ihaleye itiraz edilmesinden dolayı Beyçayırı Sahasının zeminin yenilenmesinin Ocak ayını bulabileceği düşünülüyor. 2016 Ocak ayını bulması tahmin edilen zemin değişiminin amatör kulüplerin sezon arasına kadar maçlarını Beyçayırı’nda oynaması anlamına da geliyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL