Eğitim Genel Gündem Tüm Manşetler

BEÜ ÖĞRENCİLERİ BAĞIŞ KAMPANYASI DÜZENLEDİ..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerince, BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklar için bağış kampanyası düzenlediler. MYO Bilgi..

BEÜ ÖĞRENCİLERİ BAĞIŞ KAMPANYASI DÜZENLEDİ..!

cocuklar271220151

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerince, BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklar için bağış kampanyası düzenlediler.

MYO Bilgi Güvenliği Teknolojisi Programı son sınıf öğrencilerinden Erdem Akkor, Mustafa Erdoğan, Oğuzhan Davutoğlu ve Yasin Şen ile danışman Öğretim Görevlisi Bircan Topçu Yurdigül,  “Gelecek Dur! Minik Gelecekler Var” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki etkinlikte hastanedeki çocukların kullanabileceği ve ihtiyacı olan eşyaları temin ettiler.

Öğrencilerden Yasin Şen,  Şen, eşyaların çocuklara teslimi sırasında heyecanlı ve sevinçli anlar yaşandığını belirterek, şunları kaydetti:

“Heyecanlı ve bir o kadar da meraklı bekleyiş, hediye paketlerinin açılmasıyla yerini sevince bıraktı. Proje ekibiyle diğer davetliler, duygusal anlar yaşadık. Bu tür etkinliklerin devamının gelmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bütün halkın ve kurumların, çocuklara yönelik maddi manevi yardımlarının, ilgi, şefkat ve hoşgörülerinin daha da artması gerektiğini bir kez daha vurguladık.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL