Genel Siyaset Tüm Manşetler

BERABER YÖNETECEĞİZ

Düzceliler Derneği ve Ardahanlılar Derneği Ak Parti Belediye Başkanı Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ağırladılar… Seçim gezileri kapsamında AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Uysal ve ekibi Ardahanlılar Derneği..

BERABER YÖNETECEĞİZ
8031_duzceliler-1
Düzceliler Derneği ve Ardahanlılar Derneği Ak Parti Belediye Başkanı Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı ağırladılar…
Seçim gezileri kapsamında AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Uysal ve ekibi Ardahanlılar Derneği ve Karadeniz Ereğli’de İkamet eden Düzceliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. 
 
Ziyaretlere AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve çok sayıda belediye meclis üyesi adayı katıldı. 
 
“SÖZ! TÜKETEN DEĞİL ÜRETEN EREĞLİ OLACAĞIZ”
 
Kdz. Ereğli Ardahanlılar Derneği’nde konuşan Dr Uysal, Ereğli’nin sorunlarını ve çözümlerini bildiklerini belirterek, Ereğli’yi başkan olduktan sonra beraber yönetme sözü verdi. 
 
Dernek Başkanı Atanur Işık’ın kahve ikram ettiği Uysal, Ardahanlıların işsizlikle ilgili sorunlarına ise, ’36 projemiz var. Belediyeyi aldığımızda yapılacak her proje aynı zamanda iş imkanı demek. Size söz. Belediyeyi aldığımızda tüketen değil üreten Ereğli olacağız’ dedi.
  
Daha sonra Dernek Başkanı Nejat Bakan ve yönetimiyle bir süre görüşen Dr. Uysal ve beraberindekiler, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette fikir alış-verişinde bulundu.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL