logo

04 Eylül 2021

Ben aldığım parayı bilirim. Gerisi beni bağlamaz…

Sporun ve sporcunun kalemi olmaya kendi dilimizin döndüğünce devam ediyorum.

Öncelikle Ereğli Belediyespor’u yapmış olduğu transferlerden dolayı kutlarım. Anlaşılan o ki Ereğli Belediyespor bu sezon 3. Ligi daha fazla istiyor. Ama şu da bir gerçek ki her şey çok para harcamakla ve en kaliteli oyuncuyu almakla bitmiyor.

Ereğli Belediyespor taraftarı ile Ereğli halkı ile ne kadar bütünleşebiliyor?

Spora hizmet eden emektar insanlara ne kadar değer veriyor?

Bakıldığında konuşacak elbette herkes gibi bizlerde bir şeyler buluruz.

Ama gün birlik günüdür. Takıma sahip çıkmalı, destek olmalıyız. Takımda futbolcusu ve yöneticisinden malzemecisine kadar Ereğli halkına saygı duymasını bilmeli. İzleyip göreceğiz.

Yapılan transferler ve gösterilen gayretten dolayı Ereğli Belediyespor yönetimini kutluyorum. Başarılı bir hoca getirdiklerini görmek bizleri heyecanlandırıyor. İnşallah hoca ve yapılan transferlerde “ben aldığım parayı bilirim. Gerisi beni bağlamaz” zihniyetinde hareket etmezler.

Bir iki kelamda alt yapılan alınan 6 ve sonradan (baskı ile eklendiğini düşündüğüm) 1 kişi ile 7 oyuncu için söylemek isterim. İçlerinde gerçekten orada olmayı hak edenler var. Ama bazı isimler var ki amcası, dayısı, halası, yengesi, dedesi, nenesi devreye girmiş gibi görünüyor. Her neyse, bu yazımda kırıcı olmak istemiyorum. Alt yapıdan alınan oyuncu arkadaşlarıma futbol yaşantılarında da başarılar diliyorum.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?