Spor

BAYAT TURU GEÇMEK İSTİYOR

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Küme’de mücadele eden ve sezonu lig ikincisi olarak tamamlayan Bayatspor, Pazar günü oynayacağı ÇAPETİ Merkez Atelyesispor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.  Süper Amatör Lige yükselmek için oynanacak olan..

BAYAT TURU GEÇMEK İSTİYOR

BAYATSPOR PLAY OF

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Küme’de mücadele eden ve sezonu lig ikincisi olarak tamamlayan Bayatspor, Pazar günü oynayacağı ÇAPETİ Merkez Atelyesispor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. 

Süper Amatör Lige yükselmek için oynanacak olan Play Of’taki takımlar arasında yer almak isteyen Bayatspor Pazar günü saat 15:00’da Cumayanı’nda oynayacağı karşılaşma öncesi yaptığı idmanlarla çalışmalarını sürdürüyor. Konu ile ilgili olarak Kulüp Başkanı Recep Civelek şunları söyledi;

‘Ben sporcularıma güveniyorum. Sezon başında bizim için ligden düşer dediler. Ancak ligden düşer denilen takım Zonguldak’taki play oflara kaldı. İnanmak başarmanın yarısıdır. Bende sporcularıma güveniyor ve inanıyorum. Merkez Atelyesispor zorlu bir rakip olsa da maçın 90 dakika olduğu unutulmamalıdır. Süper Amatör Lige çıkmayı istiyoruz. Yalı boyu olarak adlandırdığımız civar köylerimiz ile Süper Amatör Lige renk katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.’ 

Diğer yandan Bayatspor Antrenörü Namık Küçük ise ‘ben futbolcularıma güveniyorum. Bu hafta iyi hazırlandık. Yönetimde bende Süper Amatör’ü arzuluyoruz. Ama tabi en önemlisi oyuncularımın da bunu istemesidir. Futbolcularımın gözlerinden bunu hem yönetimden hemde benden fazla istedikleri okunuyor. Sahada centilmence bir oyun olsun istiyoruz. Sportmenliğe yakışan bir karşılaşma sonunda kaybedenin kazananı kutladığı bir maç olacağına inancım tamdır’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL