Genel Gündem Tüm Manşetler

BAŞOL’U ZİYARET ETTİLER

Karadeniz Ereğlililer Derneği Başkanı Noyan Keskin ve bazı yönetim kurulu üyeleri Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol’u makamında ziyaret etti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başol, göreve geldiği günden bu yana..

BAŞOL’U ZİYARET ETTİLER
birliktelik-mesaji-verdiler_1

Karadeniz Ereğlililer Derneği Başkanı Noyan Keskin ve bazı yönetim kurulu üyeleri Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol’u makamında ziyaret etti.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başol, göreve geldiği günden bu yana belde de yapılan ve yapılması hedeflenen çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı. Ormanlı halkının hizmet beklediğini ve bu doğrultuda kendilerine yetki verildiğini belirten Başol, “Beldemizde başta belediye binamız ve çevresinde tadilat çalışması yaptık. Sel felaketinde kullanılamaz raporu verilen köprüyü yıktık modern bir köprü için çalışmalar sürüyor. Yine beldemizin belirli sorunlarının çözümünde imkanlar doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Derneğin toplumun her kesimine el uzattığını belirten Dernek Başkanı Keskin de konuşmasında şunları söyledi: “Zor bir görevi başarı ile yürütmeye çalışıyorsunuz. Yapılan ve yapılması hedeflenen çalışmalarınızı da bizlerle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğin olduğu her yerde başarı vardır bu doğrultuda bizler de kentimizin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi gerektiğini kamuoyuna yaptığımız etkinliklerle de aktarmak istedik”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL