Genel Siyaset Tüm Manşetler

BASKI ALTINDAYIM

Demokratik Sol Parti (DSP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Recep Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Erdoğan, kendisine ait sosyal paylaşım hesabından yaptığı duyuruda, yol arkadaşlarının tehdit ve baskı altına alındığını..

BASKI ALTINDAYIM

erdogandan-tehdit-ve-baski-iddiasi

Demokratik Sol Parti (DSP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Recep Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Erdoğan, kendisine ait sosyal paylaşım hesabından yaptığı duyuruda, yol arkadaşlarının tehdit ve baskı altına alındığını iddia etti.

 

“Ben yaktım kendimi, inandığım yoldayım” sözlerine de yer veren Erdoğan’ın o açıklaması şu şekilde:

“Çevremizdeki, etrafımızdaki insanlar iş yerlerine kadar gidilerek baskı altına alınmaya çalışılıyor. Korkutulmaya çalışılıyor. Benim hiç bir şekilde hiç bir korkum yok. Ben yaktım kendimi. Ama gerçekten arkadaşlarımın da zarar görmesini hiç istemem. Çünkü benim arkadaşlarım hiç birisi siyasetçi değil. Hepsi işinde gücünde insanlar. Siyasetten rant elde edecek insanlar değiller. Benim yapmak istediğim şu, eğer bir şeyi beğenmiyorsak, çıktım ve bu işi daha iyi yapabileceğime inandım ve bu yoldayım. Yarın bir gün eğer bu düzen devam edecek olursa, kimse beni değişmesi için ne yaptın diye suçlayamayacak. Kaybedecek hiç bir şeyim yok. Benim arkadaşlarım sadece Ereğli için kaygı duyan, bir şeylerin değişmesini düşünen insanlar. Hepsi bu”

Öte yandan Erdoğan’ın çevresindekilere kim veya kimlerin baskı yaptığına dönük ise bir açıklamada bulunmadı. Kamuoyu baskı yapan kişi veya kişilerin kim olduğunu merakla açıklanmasını bekliyor. 

YORUMLAR (1)

  1. Harun diyorki:

    Tehdit altındaysanız gidin savcılara mahkemelere burda yazacağınıza..kim tehdit ediyorsa ispatıyla gidin mahkemeye herkes cezasını çeksin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL