Genel Gündem Tüm Manşetler

BAKAN SOYLU KÖMÜR ÇIKARDI..!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, yeni yılı Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü maden ocağındaki işçilerle beraber karşıladı. Bakanlar..

BAKAN SOYLU KÖMÜR ÇIKARDI..!

54975_img-20160101-wa0008

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, yeni yılı Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü maden ocağındaki işçilerle beraber karşıladı.

Bakanlar Berat Albayrak ile Süleyman Soylu, işçi asansörüyle beraberindeki AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, TTK Genel Müdürü Burhan İnan, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, bakanlık bürokratları, kurum yetkilileriyle eksi 425 koduna indi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, işçilerin kömür çıkarma işlemine katıldı. Soylu, eline martokipörü alarak kömür kazdı.

Bakan Albayrak ve Soylu, daha sonra yürüyerek başka bir galeriye geçtiler ve madende hazırlanan sofrada madencilerle yemek yediler. Albayrak ve Soylu, yemeğin ardından maden işçileriyle sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL