Genel Gündem Tüm Manşetler

BAKAN OLACAK ADAM

Recep  Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilerek Başbakanlıktan ayrılmasının ardından AKP Genel Başkanlığını seçilen Ahmet Davutoğlu’na verilecek Başbakanlık görevi sonrasında oluşturulacak Bakanlar Kurulu için geri sayım devam ediyor. Zonguldaklılar AK Parti iktidarının..

BAKAN OLACAK ADAM
zonguldakta-umutlu-bekleyis

Recep  Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilerek Başbakanlıktan ayrılmasının ardından AKP Genel Başkanlığını seçilen Ahmet Davutoğlu’na verilecek Başbakanlık görevi sonrasında oluşturulacak Bakanlar Kurulu için geri sayım devam ediyor. Zonguldaklılar AK Parti iktidarının bu kez  Emeğin Başkentine hak ettiği bakanlığı vereceği umuduyla dikkatlerini Ankara’ya çevirirken, Prof. Dr. Ercan Candan bilgi ve birikimi ile bölge halkının arkasına aldığı büyük desteğin şans ibresini artırdığı gündemde tartışılıyor.

 

Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın özellikle Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığını kazanmada birebir verdiği mücadele ve bölge halkının tam ve koşulsuz desteğiyle elde edilen başarıdaki payının önemine vurgu yapılıyor. Ahmet Davutoğlu’nun kendisi gibi profesör olan Ercan Candan’ı bakanlık koltuğuna oturtarak Zonguldaklılara özel bir değer verdiğini ortaya koyması bekleniyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL