logo

BABADAN OĞULA ANLAYIŞA SON…

Karadeniz Ereğli Murtaza Mahallesi Muhtar Adayı Erdoğan Aker sosyal faaliyetlerinin yanında kitlesel çalışmaları ile de muhtar adaylığında farkındalık yaratıyor. 

Günümüzde sürekli muhtar adaylarının sıradan vaatlerle ve günü kurtarma adına yaptıkları söylemleri ile karşılaşan seçmen Murtaza Mahallesi Muhtar Adayı Erdoğan Aker’in yaklaşımı ve projelerini duyunca şaşırıyor. 

Murtaza Mahallesi’ne kazandırmak istediklerinin yanı sıra Çanakkale’ye gezi düzenlemeyi hedefleyen Aker, ‘Çanakkale’yi görüp ardından hacca gidildiğinde yaşanılacak olan maneviyatın büyüklüğü tartışılamaz‘ diyor.

Mahallesinde seminerlerin yanı sıra spor alanlarının ve yeşil alanların çoğaltılmasını ön gören bir anlayışa sahip olan Aker, Murtaza Mahallesi’nin öz çocuğu olduğununda altını çiziyor. 

BABADAN OĞULA ANLAYIŞA SON

Yıllarca babadan oğula süre gelen muhtarlık anlayışının son bulmasına gerektiğine dikkat çeken Murtaza Mahallesi Muhtar Adayı Erdoğan Aker, şehrin tabularını kırmasının vizyon değişikliği ile olacağını ve bununda sadece bilgisayar başında oturan bir anlayışla olmayacağını söylüyor. ‘Cep telefonu ve bilgisayarların bile en geç 5 yılda yenilendiği bir çağda yenilikçi olmak için daha neyi bekliyoruz‘ diyen Aker ‘kavga etmeye, Allah’ın selamını esirgemeye değil, hizmet etmeye geliyoruz‘ mesajı verdi. 

AKER ETRAFINDA TOPLANILMA SÖZ KONUSU… 

Diğer yandan Murtaza Mahallesinde mevcut muhtar dahil 4 adayın olduğu kamuoyunca biliniyor. Diğer iki adayın mevcut muhtara karşı güç birliği yapabilmek adına Aker’in etrafında toplanılması inancıda seçmenlerde hakim görünüyor. 

Murtaza Mahallesi Muhtar Adayı Erdoğan Aker siyasi görünüşü ne olursa olsun herkese kucak açan bir anlayışla bu yola çıktığını belirterek Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve MHP Belediye Başkan Adayı Talat Şeker ile de Murtaza Mahallesi için istişarelerde bulunuyor. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty