Genel Gündem Tüm Manşetler

AYNI YERDE 1 BEBEK CENİNİ DAHA…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kanalizasyon da erkek bebek cenini bulundu. Yapılan incelemelerin ardından ceninin cesedi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Aynı yerde 16 gün önce de bebek cenini bulunmuştu. 9 Temmuz 2018..

AYNI YERDE 1 BEBEK CENİNİ DAHA…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kanalizasyon da erkek bebek cenini bulundu. Yapılan incelemelerin ardından ceninin cesedi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Aynı yerde 16 gün önce de bebek cenini bulunmuştu.

9 Temmuz 2018 tarihinde Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesine ortalama 200 metre mesafedeki kanalizasyon terfi istasyonunda bebek cesedi bulunmuştu. 16 gün sonra aynı yerde bir bebek cesedi daha bulundu.

Ereğli Devlet Hastanesiyle 200 metre mesafedeki kanalizasyon terfi istasyonun rutin temizleme işlemi sırasında işçiler tarafından erkek bebek cenini cesedi bulundu. İşçilerin haber verdiği polis ekipleri ve savcının incelemesinin ardından erkek bebek ceninin cesedi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin incelemesinde Devlet hastanesinin olay ile ilgili herhangi bir düşük kaydı bulunmadığını ve gerekli incelemelerin devam edeceği bilgisine ulaşıldı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL