Genel Gündem Tüm Manşetler

AŞKIMIZ BÖYLE GİDERSE…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu Ereğli-Devrek yolunda incelemelerde bulundu. Burada yapılan çalışmalarla ilgili basına bilgi veren Çaturoğlu; Devrek yolunun 2018 yılının sonunda bitireceğinin altını çizdi. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi..

AŞKIMIZ BÖYLE GİDERSE…

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu Ereğli-Devrek yolunda incelemelerde bulundu.

Burada yapılan çalışmalarla ilgili basına bilgi veren Çaturoğlu; Devrek yolunun 2018 yılının sonunda bitireceğinin altını çizdi.
Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi kavşağındaki çalışmaların ödenek yetersizliğinden olmadığı belirten Çaturoğlu, kavşaktaki çalışmaların kamulaştırma sorunu olduğu için ara verildiğini söyledi. 
 
Bu arada Ereğli-Ormanlı yolunun 2017 yılı içerisinde başlanacağı bildirildi..
 
ÖZENDİ: TEK KORKUMUZ HEYELAN 
 
Karayolları Bölge Müdürü Özendi, “Çok büyük ciddi anlamda büyük heyelanlar meydana geldi. Şuanda Devrek heyelanı dediğiniz zaman karayolları teşkilatında genel müdürlüğümüzde ve bakanlığımızda resmen literatüre giren bir heyelandan bahsediyoruz. Devrek Heyelanı diye, yani tüm Maden Tetkik Aramanın haritalarında da zaten bu heyelan mevcut. Bizim karayollarının ciddi anlamda üzerine kafa yorduğu bir heyelan oldu. Bizim için aynı zamanda bir okul oldu burası. Araştırma ekiplerimiz sürekli çalışmalarını yaptılar onların neticesinde projeler ortaya çıkarıldı. Çalışmalarımız ağır aksak da olsa inşallah sizlerin de belirttiği gibi artık son aşamasına geldi.” 
 
2 FİRMA ÇALIŞIYOR 
 
“…2017 yılı değerlendirme toparlanma yılı olacak. Ereğli-Devrek yolunda toplamda 56 km’lik yolda iki firmamız çalışıyor. Devrek’i sıfır kabul edersek Devrek’ten 32. Km’ye kadar bir firmamız Bayburt kuruluşu olan MSK Günal firması çalışıyor şuanda. 32 ile 56 km arasında da Aslanlar Firması çalışıyor. Her iki firmamızın da karayollarından yetkili arkadaşlarımız da burada kontrollerini yapıyor şeflerimiz de sürekli işin başındalar.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL