Genel Gündem Tüm Manşetler

ASANSÖR BOŞLUĞUNA SIKIŞMIŞLARDI…

Zonguldak’ın Alaplı ilçe Belediyesi İtfaiye müdürlüğü ekipleri, asansör boşluğuna sıkışan yavru köpekleri kurtardı. İtfaiye müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarılan yavru köpeklere süt ve su verildi. Olay Alaplı ilçesi Erdem Yuva evlerinde..

ASANSÖR BOŞLUĞUNA SIKIŞMIŞLARDI…

Zonguldak’ın Alaplı ilçe Belediyesi İtfaiye müdürlüğü ekipleri, asansör boşluğuna sıkışan yavru köpekleri kurtardı. İtfaiye müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarılan yavru köpeklere süt ve su verildi.

Olay Alaplı ilçesi Erdem Yuva evlerinde meydana geldi.  Apartman boşluğunda sıkışan yavru köpeklerin olduğu ihbarını alan Alaplı Belediyesi İtfaiye müdürlüğü ekipleri olay yerine gelerek kurtarma çalışmasına başladı. Kısa süren çalışmanın ardından yavru köpekler sıkıştıkları yerden hassas şekilde yara almadan kurtarıldı. Kurtarılan köpeklere ekipler tarafından süt ve su verilirken, yapılan çalışma mahalle halkı tarafından da alkışlandı. Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın, Alaplı belediyesi itfaiye müdürlüğü olarak her türlü canlının yardımına koştuklarını, hayvanların da bir can taşıdığının unutulmaması gerektiğini vurguladı. Kurtarma çalışmasının tamamlanmasının ardından ekiler mahalleden ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL